تست

توانایی رسم نمودار توابع با تکنیک های ساده و بدون راه حل طولانی  و آنگاه تحلیل مسائل ریاضی بر روی نمودار شیوه ای است که یادگیری عمیق ریاضی را به دنبال خواهد داشت. این همان شیوه ای است که ما بر آن تاکید نموده و در همان جلسات اول این توانایی به طور کامل و برای رسم همه توابع آموزش داده خواهد شد. این شیوه شیرینی و جذابیت مطالب ریاضی را به دانش آموز خواهد بخشید و آنطور که باید ریاضی را یاد گرفته و دنبال خواهند کرد.

در جلسات تدریس با بهره گیری از اسلایدهای پاورپوینت همزمان با ارائه مطالب از طریق تخته، سعی خواهد شد تا دانش آموز مطالب را به بهترین شکل فراگیرد. برای هر کتاب، در حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ اسلاید در قالب پاورپوینت که آماده سازی هر کدام بیش از یک ماه به طول انجامیده و بیشتر حاوی شکل ها و نمودارها می باشند، آماده شده است. این اسلایدها از طریق مانیتور جلوی دانش آموز یا ویدیوپروژکتور به نمایش در می آید تا ضعف های ارائه مطالب از طریق تخته سیاه پوشش داده شود. بدین طریق دانش آموز درک بهتری از نمودارها و شکلهای هندسی پیدا می نماید. البته ارائه مطالب از طریق تخته حذف نشده و مدرس به طور همزمان با تخته و اسلایدهای پاورپوینت آموزش را انجام خواهد داد. در پایان اولین جلسه آموزش که رایگان خواهد بود دانش آموز ارزیابی شده و برنامه ای مخصوص برای هر دانش آموز طراحی و تنظیم شده و تحویل خود دانش آموز و والدین او خواهد گشت.

آموزش ریاضی در هر رشته با دو رویکرد آمادگی برای کنکور یا قبولی در امتحانات ارائه خواهد شد. هدف ما از آموزش ایجاد درک عمیق از مفاهیم ریاضیات مربوط به آن رشته بوده که نه تنها در این مقطع بلکه در مقاطع بالاتر نیز دانش آموز مشکلی از بابت پایه ریاضیات احساس نکند. اما به هر حال مثال ها و تست ها با رویکردی متفاوت برای دانش آموزان علاقه مند به شرکت در کنکور ارائه خواهد شد.

در پایان هر جلسه، علاوه بر تحویل جزوه تمام رنگی که دانش آموز را از یاداشت برداری بیش از حد در حین آموزش بی نیاز خواهد نمود، برگه های خلاصه فرمول ها و نکات جمع آوری شده نیز به دانش آموز داده خواهد شد. شما را به دیدن عکس هایی از جزوات تهیه شده در بخش جزوه تمام رنگی دعوت می نماییم. همچنین تقاوت رویکردهای ذکر شده در قسمت چهارچوب پیشنهادی جلسات به خوبی تبیین شده است.

هر جلسه آموزش شامل این بخش ها می باشد

  • بخش اول : اخذ یک امتحان کوچک در ابتدای هر جلسه که می توانید توضیحات مربوط به آن را در بخش آزمونک ملاحظه نمایید.

    بخش دوم : زمانی که صرف آموزش توسط مدرس می شود. جداول بخش چهارچوب پیشنهادی مباحث جلسات  سرفصل مباحث و زمان پیشنهادی برای هر درس را مشخص می نماید.

  • بخش سوم : حل دو یا سه مثال توسط دانش آموز لابه لای بحث که به مدرس اجازه می دهد تا اشکالات و ایرادات حل مساله توسط دانش آموز را شناخته و آنها را برطرف نماید.

  • بخش چهارم : ارائه چند مساله در پایان جلسه برای تمرین و تکمیل حلقه یادگیری توسط دانش آموز.

  • بخش پنجم : برگزاری دو جلسه مخصوص رفع ایراد که یکی در جلسات میانی و با تواق دانش آموز و دیگری به عنوان آخرین جلسه خواهد بود. همچنین در آخرین جلسه یک امتحان جامع از دانش آموز اخذ می گردد تا میزان پیشرفت خود را به خوبی بسنجد.

ادامه روند آموزش خارج از جلسات حضوری

۱- پاسخ دهی به سوالات دانش آموز به طور مستقیم از طریق ایمیل آمده در سربرگ این وب سایت و یا قسمت پرسیدن سوال در همین وب سایت تا زمان رسیدن به هدف آموزش حتی پس از اتمام جلسات. نحوه پرسیدن سوال در اولین جلسه آموزش برای دانش آموز توضیح داده خواهد شد.

۲- امکان درخواست جلسات رفع اشکال بیشتر به صورت تک جسله

۳- استفاده از بخش حل نمونه سوال در هر مبحث که به صورت اضافه در همین وب سایت هر ماه منتشر خواهد شد.

۴- امکان بهره گیری از روش های حل دیگر دانش آموزان که با تایید مدرس روی وب سایت قرار خواهد گرفت . در این خصوص سعی خواهد گشت سوالات فراگیر و مهمی که با نظر مدرس برای دیگر دانش آموزان مفید خواهد بود در این صفحه قرار داده شود . این بخش به زودی راه اندازی خواهد شد.

نحوه درخواست تدریس خصوصی

ضمن مطالعه دیگر بخش ها می توانید ار قسمت درخواست تدریس خصوصی، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.

 

 

 

بخش چهارچوب

 

این جدول­ ها جنبه پیشنهادی داشته و برنامه ریزی برای هر دانش آموز به طور مجزا و همراه جزییات بیشتر صورت خواهد گرفت

تعداد جلسات بر حسب درخواست دانش آموز و سطح دانش ایشان قابل تغییر است

هر ساعت درس شامل ۵۰ دقیقه آموزش و ۱۰ دقیقه استراحت می باشد

آمادگی برای کنکور – رشته ریاضی و تجربی

آمادگی برای امتحانات – دروس سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی


دسته‌ها

آخرین مطالب سایت